Satış Sonrası Servisimiz

Hizmetlerimiz satış öncesinde başlamaktadır; kompresör dairesi seçiminden, kolay yerleşim şartlarından, kompresör dairesi ısısına, havalandırma konumundan,zemin durumuna ve işletmelerin basınçlı hava tesisatlarına kadar gerekli analizler temsilcilerimizce yapılabilmektedir.

Satış sonrası hizmetler departmanımıza ulaşan tüm dokümanlar özel bir yazılım ile hazırlanmış program ile firma kayıtlarımızda kalıcı olarak saklanmaktadır. Böylelikle kompresörünüzü genel durum analizi kolayca çıkartılarak ortam veya kullanım şartları kaynaklı (yetersizlik, nitelik yitirme, metal yorulması, elektriksel problemler vb.) olumsuzluklara duruş nedeni olmadan müşterilerimiz önceden bilgilendirilmektedir.

Yerinde uygulama ile özel cihazlarımızla İşletmelerin hava kayıp ölçümleri yapılmaktadır,bu çalışmalarımız müşterilerimizin gizli enerji kayıplarını minimize etmelerine,böylelikle büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlamalarına yardımcı olmaktadır.

Aktif çalışan kompresörlerimizin elektrik aksamları termal kamera ile yerinde kontrol hizmetimiz ile yine önceden vuku bulabilecek bir duruşun öncesinde önüne geçmektedir.